Uygulama Alanları

Aydınlatma

HAF Plastik, aydınlatma sektöründe giderek artan plastik profil ihtiyaçlarını karşılamayı, aydınlatma ürünlerinin görünümünü ve işlevselliğini geliştirmeyi amaç edinerek aydınlatma projeniz için mükemmel hammaddeleri seçer ve özel ekstrüzyon aydınlatma profillerinizin standartlarınıza tam uyumunu sağlamak için mühendislik desteği sağlar.

Otomotiv

Plastikler, otomotiv parçaları imalatında metallerin ve alaşımların yerine geçerek sektörde yer edinmiştir. Toplam araç ağırlığını azaltmak, bileşenlerin verimini arttırmak ve kimyasal korozyona karşı direnci arttırmak gibi birçok avantaj sağlar.

Raylı Ulaşım

HAF Plastik, yüksek sıcaklıklara, UV dayanımına, sert kimyasallara, yakıt maruziyeti durumlarına ve darbe gibi bu sektörde görülen zorlu koşullara dayanabilecek özel plastik profiller sağlama konusunda deneyime sahiptir.

Marine

Plastik profiller denizcilik sektöründe hafif, uygun maliyetli, korozyona karşı dirençli, düşük elektrik iletkenliği olmasından dolayı tercih edilir. HAF Plastik, yüksek ve düşük sıcaklıklara, UV dayanımına, sert kimyasallara, yakıt maruziyeti durumlarına, darbe ve aşınma gibi bu sektörde görülen zorlu koşullara dayanabilecek özel plastik profiller sağlama konusunda deneyime sahiptir.

Pop Display ve Reklam

Ürün çeşitliliğinin oluşturulmasında, satış artışı, farkındalık yaratma, marka güçlendirme, ürün kategori yönetimi, işgücü verimliliğini artırma, görsel mağazacılık ihtiyaçlarının karşılanması ve katkı sağlanması amacıyla POP DISPLAY ve Reklam sektöründe çeşitli plastik profiller kullanılmaktadır.

Beyaz Eşya

Estetik, dayanıklılık, tasarım kolaylığı, üretilebilirlik, düşük maliyet ve geri dönüşüme uygunluk gibi öne çıkan özellikleri sayesinde mühendislik plastikleri beyaz eşya sektöründe metale alternatif olarak geniş kullanım alanı bulmaktadır. HAF Plastik’te mühendislik plastikleri, beyaz eşya sektörünün yüksek kalite, kapasite ve teknik beklentilerine uyacak şekilde tasarlanıp üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Elektrik ve Elektronik

Plastik kanallar olarak da bilinen elektrikli kablo kanalları, çok sayıda ev, ticari, endüstriyel, tıbbi uygulamada kabloları düzenlemek ve korumak için kullanılan ekstrüzyon profillerdir. Elektrik kablo kanalları, kablo devrelerinin uzatılması, kabloların döşenmesi, bağlanması, düzenlenmesi, korunması ve yalıtılması, elektrik kablolarının monte edilmesi ve daha fazlasını içeren bir dizi kullanıma sahiptir.

İnşaat

Pencere ve kapı projenizin tamamlayıcısı olan sızdırmazlık contaları, üstün termal performans ve hava geçirgenliği gerektirdiğinde, işbirlikçi tasarım, malzeme seçimi ve tedarik zinciri verimliliği konusundaki uzmanlığımız, son teknoloji plastik ekstrüzyon hatları ile üretilen plastik profiller, performansınızı artırmanıza, üretim ve servis maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olacaktır.

Ticari Soğutma

Soğuk oda kapıları, iç aydınlatmaları, mükemmel ısı yalıtımı garanti etmeli ve aynı zamanda yüksek performanslı malzemelerden yapılmalıdır. Ticari soğutma ve dondurucu sistemlerinin verimli çalışmasına yardımcı olmak için özel plastik profil ekstrüzyonları sağlıyoruz. Son teknoloji plastik ekstrüzyon hatları ile üretilen plastik profiller, ürünlerinizin performansını artırmaya, üretim ve servis maliyetlerinizi düşürmeye yardımcı olacaktır.