Hakkımızda

Hakkımızda

 

Plastik Profil sektörünün hızlı büyüyen yenilikçi oyuncusu HAF Plastik, kurulduğu 2015 yılından bu yana mühendislik plastikleri ile profil üretimi yapmaktadır.

 

Ankara Başkent OSB tesislerinde üretim yapan HAF Plastik, yıllık 3 milyon metreye ulaşan kurulu kapasitesi ile Türkiye’nin lider teknik plastik profil üreticilerindendir.

 

HAF Plastik, ürettiği PC, PMMA, ABS, TPE, PVC, PETG esaslı, yüksek katma değerli ürünlerle aydınlatma, ulaştırma, dayanıklı tüketim, elektrik, elektronik ve POP Display gibi çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Bununla birlikte HAF Plastik ürettiği ürünlerin kalıp tasarım ve üretimini de tecrübeli personeli ve teknolojik üretim ekipmanlarıyla kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

vizyon

Vizyonumuz

Türkiye’de lider, uluslararası arenada tercih edilen teknik plastik profil üreticisi olmak. İstikrarlı hizmet ve ürün kalitemizle, müşterilerimizin öncelikli tercihi olmanın sürekliliğini sağlamak.

misyon

Misyonumuz

HAF Plastik, plastik üretim sektöründe müşteri odaklılık prensibiyle çalışan, sektörünü iyi tanıyan, müşterilerinin beklentilerini bilen ve bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı, dinamik çalışanları ve yüksek teknoloji kullanım oranıyla güvenilir, istikrarlı ve yüksek katma değerli hizmet sunmayı hedefleyen bir üretim şirketidir.

degerlerimiz

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, yenilikçi, çevik, şeffaf, kendisini sürekli geliştiren, yaratıcı.