Kalite Politikası

Misyonumuz

 

HAF Plastik, plastik üretim sektöründe müşteri odaklılık prensibiyle çalışan, sektörünü iyi tanıyan, müşterilerinin beklentilerini bilen ve bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı, dinamik çalışanları ve yüksek teknoloji kullanım oranıyla güvenilir, istikrarlı ve yüksek katma değerli hizmet sunmayı hedefleyen bir üretim şirketidir.

 

Vizyonumuz

 

Vizyonumuz Türkiye’de lider, uluslararası arenada tercih edilen teknik plastik profil üreticisi olmak. İstikrarlı hizmet ve ürün kalitemizle, müşterilerimizin öncelikli tercihi olmanın sürekliliğini sağlamak.

HAF PLASTİK ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMLERİ KALİTE POLİTİKASI

 

HAF Plastik, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir yaklaşım ile sektöründe aranan firma olmayı hedeflemektedir.

-Ürün ve İş Güvenliği
-Kalite
-Hizmet
-Satış pazarlama

 

Kalite taahhüdünü yerine getirmeye yönelik ilkelerimiz ve hedeflerimiz:

 

S İş Güvenliği (Ürün ve İş güvenliği hedefi)

Q Kalite (Ürün kalitesi ve güvenliği, Tedarikçi Gelişimi)

D Teslimat Performansı (Müşteri odaklı yaklaşım, Hizmet kalitesi)

C Maliyet (Fiyat, Maliyet, Rekabetçi yaklaşım)

M Moral (Çalışan memnuniyeti, İç iletişim)

 

Enerji ve doğal kaynakların sonsuz olmadığının bilinciyle tüm faaliyetlerimizde kuruluşumuzun amaçlarını, sürekli gelişme ve iyileşme prensibini esas alarak;

 

  • Çevre kirliliğinin önlenmesini
  • Atıkların kaynağında azaltılmasını
  • Doğal kaynaklar ve enerjinin verimli kullanılmasını
  • Fabrikamızda iş kazaları ve meslek hastalıklarına sebep olabilecek riskleri etkin risk analizi yöntemleriyle tespit ederek gerekli önlemlerin alınmasını
  • Tasarım faaliyetlerimizde çevre ve iş sağlığı ve güvenliği risklerini göz önünde bulunduracağımıza
  • Doğal kaynakların verimli kullanılması, iş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi ve atıkların kaynağında azaltılması konularında belirlediğimiz amaç ve hedeflerin gerçekleştirilmesi ve geliştirilmesi için her türlü desteği sağlamayı
  • İç ve dış bağlamları ile ilgili yükümlülüklere uygunluğu, yasal ve diğer gerekliliklerin yerine getirilmesini taahhüt ederiz.
  • İş sağlığı ve Güvenliği sistemini etkileyen tüm faaliyetlerle ilgili kararlar alınması ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesi aşamasında, çalışanların doğrudan katılımını sağlamayı taahhüt ederiz.